Mała łazienka to ciągle najmniej zaplanowany element domu. W sumie spiżarnia jeszcze mniej, ale akurat do niej nie przywiązujemy szczególnej uwagi. Dziś sobie pomyślałem żeby może zrobić tam na ścianie jakieś drewno? Może stare zeszlifowane dechy. Pomieszczenie w sumie nie będzie zbyt mokre, chociaż będzie kibelek, mała umywalka, kocioł i pralka.

Może wówczas na podłogę dalibyśmy płytki Imola Saloon, jak w większości innych pomieszczeń.

Patrzymy za jakąś wanną, której plastikową obudowę można by zaakceptować estetycznie. Jednak dla mnie to dużo mniej roboty niż z czymś innym, zostaje też wygodny dostęp serwisowy.

Zastanawiam się nad taką pilarką do płytek:
http://pl.ryobitools.eu/Catalogue/Narzedzia-elektryczne-ryobi/Pila-do-ciecia-plytek/LTS180M.htm, oczywiście z Ryobi. Sprzęcik ma pasować do akumulatorów 18V z mojej wkrętarki. A może jednak coś ze stołem?

Jakby było mało zachodu z budową, dziś w nocy policyjny radiowóz puknął w nasze autko na parkingu pod blokiem. Rzekomo w czasie pościgu. Kogo oni ścigali na uliczce osiedlowej pod śmietnikiem, to nie wiem, ale szkody nie są duże, może wyjdzie na dobre i parę stówek wpadnie 🙂 Może lepiej że to Policja, to się przyznali, a kto inny by odjechał.