Mamy pierwszy projekt przyłączy dla ZUD – Zakładu Uzgodnień Dokumentacji – widać przy okazji uzbrojenie działki. Na terenie działki jest od dawna woda i prąd. Woda będzie przyłączona w innym miejscu, prąd też robiony od nowa. To co jest ma za małą moc i idzie ze słupa. Podobno na przydział dla domu to nie wystarczy.

Kanalizacja od sąsiada, wymagana jest jego pisemna zgoda na wpięcie do studzienki i wejście na teren nieruchomości. Na szczęście jest to działka niezabudowana i bez nasadzeń, bo mogłoby być trudno.
Gaz jest w narożniku działki i na nim z kolei zależy sąsiadowi od studzienki kanalizacyjnej. Prawdopodobnie więc przebieg sieci będzie inny niż na rysunku, bo i tak trzeba będzie kopać wzdłuż drogi.

Ostatecznie pewnie wszystkie nitki pójdą równolegle środkiem drogi, problem w tym że wymagane jest 5 metrów szerokości, a nie wiadomo czy drzewa na to pozwolą. Szkoda by było ponad trzydziestoletnich modrzewi i trochę młodszych świerków.

Kolory oznaczają: kanalizacja – brązowy, prąd – czerwony, gaz – żółty, woda – niebieski. Czerwone są również granice działki.

Dodaj komentarz