Mamy stół 4YOU VOX, nowość Westwing, wczoraj go skręciłem. Było to dość łatwe, ale też i czasochłonne. Stół prezentuje się bardzo ładnie i pasuje do kuchni. Na zdjęciach wygląda na mniejszy niż jest w rzeczywistości, być może ze względu na stosunkowo dużą szerokość. Rozkładanie działa całkiem nieźle. Szufladki i dziura pośrodku super.

Obawiam się przede wszystkim o to czy nie jest zbyt delikatny. Montaż nieco potwierdza te obawy. Po „męskim” dociągnięciu mimośrodów pojawiły się drobniutkie pęknięcia na płycie. Przy dokręcaniu nóg (jedyne prawdziwie drewniane elementy) też musiałem się ograniczać. Problematyczne okazały się też designerskie nogi, rozchodzące się skośnie na wszystkie strony. Do tej pory siadaliśmy do posiłku w układzie 2+2, teraz siedzimy 1+1+1+1, każdy na swoim boku.

Pogoda kiepska, mało więc było prac ziemno-ogrodowych. Zasadziłem trzy krzaczki porzeczek i tyle. Zużycie gazu w ostatnich dniach utrzymuje się na poziomie 2m3 na dobę, doszliśmy do 931m3. W ciągu ostatniego miesiąca zużycie 87m3, poniżej 3m3 na dobę. Pogoda bywała całkiem wiosenna, ale było również -8 stopni.