Wykonanie wylewek podłogowych

Wylewki gotowe, już sobie schną. Ekipa 4 osoby + miksokret potrzebowała około 6 godzin. Trzeba przyznać, że żwawo się ruszali. Materiału wystarczyło, został worek cementu i, niestety, kupa piachu na wejściu do domu, którą ktoś (ciekawe kto?) musi przerzucić na bok.

Ostateczny koszt wylewek to 2620zł, czyli o 380 zł mniej niż zakładałem w przymiarkach. No i jeszcze odejdzie część VATu z materiałów.

Zdjęcia przez drzwi i okna, bo wejść można podobno dopiero jutro wieczorem. Wylewki mam kilka razy podlać z węża „jak trawnik”, np. w piątek i poniedziałek. Pomiary niwelatorem potwierdziły nasze przymiarki – różnica w poziomach zwykle do 1, max 2 cm. Na ścianach są kreski, z których ktoś na FM przenosił już poziom na sufity. Może rzeczywiście tak zrobię.

Grubość wylewek wyszła w zakresie 6-8cm. Okno tarasowe bezpiecznie się otwiera. Grzanie mam odpalić „jak najpóźniej”. Wylewka zbrojona jest włóknami, ale pod planowanym kominkiem i zbiornikiem na wodę daliśmy jeszcze siatkę 10x10cm, która została z poprzednich etapów.